693 914 286 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00

Honorata Matyaszek

„Jeśli kiedyś zapomnę kim jestem, przypomnij mi jak bardzo kocham być sobą!” (H.M)

Coach, Trener, Mentor, Przedsiębiorca
Jestem absolwentką wyższych studiów mgr wydziału prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Moja przygoda z coachingiem rozpoczęła się od własnej sesji. Zafascynowana efektami, ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Akademia Profesjonalnego Coachingu ” na WSB w Dąbrowie Górniczej.
Zanim zostałam coachem i trenerem przez wiele lat pracowałam w korporacji jako sprzedawca, menager, kierownik zespołu. Tamte lata zaowocowały wiedzą i umiejętnościami z rozwoju osobistego. Zapoczątkowały ogromną przemianę we mnie samej, w ludziach, których miałam i mam przyjemność widywać na szkoleniach, spotkaniach i sesjach.
Obecnie współprowadzę prężnie rozwijającą się firmę, zarządzając energicznym i pełnym wyzwań zespołem. Dzięki temu mam okazję doskonalić swoje umiejętności z obszaru zarządzania i przywództwa. Od niedawna jestem współtwórcą i prezesem non-profit sp. z o.o. Głównym zamiarem jest walka z wykluczeniem i pomoc ludziom na rynku pracy poprzez podnoszenie kwalifikacji i zmiany sposobu myślenia… a przede wszystkim pracę nad sobą. Jestem również współzałożycielką dwóch Stowarzyszeń wspomagających rozwój osobisty i zawodowy.
Różnorodność to moje drugie imię. W wolnym czasie lubię pisać, od lat piszę bloga. Nie godzę się z przeciętnością i w każdym widzę coś ciekawego. Kocham patrzeć jak człowiek rozkwita, nabiera pewności i przestaje bać się marzyć.
Jako mentor i coach, ale również jako człowiek, kieruję się zawsze szacunkiem i jakością relacji z drugim człowiekiem. Dzięki naszej wzajemnej otwartości i zaufaniu klient poczuje się lepiej. Uważam, że ludzie za szybko rezygnują z marzeń. Warto przypominać, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Razem wszystko jest łatwiejsze.

 

Agnieszka
Woźniak - Rusek

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj!”- Mark Twain

Coach, Trener kompetencji miękkich
Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunkach „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi„ na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz „Akademia Profesjonalnego Coachingu” na WSB w Dąbrowie Górniczej.
Wiedzę z zakresu prowadzenia szkoleń zdobyłam podczas kursu trenerskiego w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Foltys w Krakowie.
Ukończyłam dwa kierunki studiów magisterskich: „Zarządzanie i Marketing” na Uniwersytecie Śląskim oraz „Wychowanie Fizyczne” na AWF Katowice.
Stale podnoszę swoje kompetencje. Uczestniczę w wielu wykładach oraz szkoleniach z zakresu coachingu, psychologii, umiejętności menedżerskich, sztuki komunikacji.
Od ponad 12 lat związana jestem ze sprzedażą i marketingiem w międzynarodowych firmach z branży medycznej i farmaceutycznej. Dzięki temu posiadam ogromne doświadczenie z zakresu kompetencji miękkich i menedżerskich.
Współpracuję głównie z kobietami, pomagam im odnaleźć siebie, odzyskać utraconą siłę, chęć do życia. Wspieram je w osiąganiu celów, spełnianiu marzenia, stawianiu czoła nowym wyzwaniom. Niezależnie czy to w sferze zawodowej, osobistej czy relacji międzyludzkich.
Każdy z nas ma jedno życie i uważam, że najwspanialszą rzeczą jaką każda z nas może sobie podarować to podniesienie swojej samoświadomości, poznanie swoich wartości, przekonań, przezwyciężanie swoich ograniczeń, spełnianie marzeń.
W trakcie sesji coachingowych klientki wprowadzają zmiany w swoim życiu, dzięki czemu stają się szczęśliwe i spełnione.

Jestem osobą bardzo aktywną, najlepiej czuję się na łonie natury. Uwielbiam taniec, jazdę na nartach, żagle.

 

Współpracujemy

psychoterapeuta

psychiatra

DORADCA ZAWODOWY

mediator

Close Menu