693 914 286 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00Poznaj nasz zespół

Charakteryzuje nas profesjonalizm, zaangażowanie, otwartość na innych i życzliwość.

Honorata Matyaszek

„Jeśli kiedyś zapomnę kim jestem, przypomnij mi jak bardzo kocham być sobą!” (H.M)

Coach, trener, przedsiębiorca
Jestem absolwentką wyższych studiów mgr wydziału prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Moja przygoda z coachingiem rozpoczęła się od własnej sesji. Zafascynowana efektami, ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Akademia Profesjonalnego Coachingu ” na WSB w Dąbrowie Górniczej.
Zanim zostałam coachem i trenerem przez wiele lat pracowałam w korporacji jako sprzedawca, menager, kierownik zespołu. Tamte lata zaowocowały wiedzą i umiejętnościami z rozwoju osobistego. Zapoczątkowały ogromną przemianę we mnie samej, w ludziach, których miałam i mam przyjemność widywać na szkoleniach, spotkaniach i sesjach.
Obecnie współprowadzę prężnie rozwijającą się firmę, zarządzając energicznym i pełnym wyzwań zespołem. Dzięki temu mam okazję doskonalić swoje umiejętności z obszaru zarządzania i przywództwa. Od niedawna jestem współtwórcą i prezesem non-profit sp. z o.o. Głównym zamiarem jest walka z wykluczeniem i pomoc ludziom na rynku pracy poprzez podnoszenie kwalifikacji i zmiany sposobu myślenia… a przede wszystkim pracę nad sobą. Jestem również współzałożycielką dwóch Stowarzyszeń wspomagających rozwój osobisty i zawodowy.
Różnorodność to moje drugie imię. W wolnym czasie lubię pisać, od lat piszę bloga. Nie godzę się z przeciętnością i w każdym widzę coś ciekawego. Kocham patrzeć jak człowiek rozkwita, nabiera pewności i przestaje bać się marzyć.
Jako mentor i coach, ale również jako człowiek, kieruję się zawsze szacunkiem i jakością relacji z drugim człowiekiem. Dzięki naszej wzajemnej otwartości i zaufaniu klient poczuje się lepiej. Uważam, że ludzie za szybko rezygnują z marzeń. Warto przypominać, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Razem wszystko jest łatwiejsze.

Karolina Umińska

„Motyle, bańki mydlane oraz ludzie przychylni życiu najwięcej wiedzą o szczęściu”

Fryderyk Nietzsche 

Uwielbiam patrzeć, jak ludzie się rozwijają i z każdym dniem żyją coraz pełniej swoim życiem.

Jestem psychologiem, nauczycielem i coachem.
Ukończyłam kierunek Psychologia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe z zakresu terapii systemowej rodzin i psychologii transportu.
Coaching skończyłam w ramach studiów podyplomowych na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Był to czas, kiedy poznałam dwie wspaniałe i twórcze kobiety, z ogromną chęcią smakowania życia. Właśnie z nimi współtworzę Stowarzyszenie Energia Motyla.
Po godzinach pracy jestem żoną i mamą. Mamą dwójki – aktywnych, pełnych energii i asertywnych dzieci. To one uczą mnie codziennie dojrzałej pokory i dziecięcej radości życia.
A od czasu do czasu męczy mnie talent twórczy i wtedy lubię się pobrudzić – pogrzebać sobie w glinie, ziemi, malować palcami lub pastelami. Poza tym kocham książki.
Jak pracuję?
Myślenie coachingowe przenoszę na grunt edukacji i biznesu. Jako coach pracuję z klientami nad rozwojem ich zasobów w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF). Dbam o to, aby moi klienci podążali w procesie zmiany zgodnie ze swoim systemem wartości.   W swoim myśleniu sięgam do założeń psychologii humanistycznej i systemowej. Nie są mi też obce nurty psychologii poznawczo – behawioralnej oraz psychodynamicznej. Jestem praktykiem Racjonalnej Terapii Zachowań i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.

Dbam o najwyższą jakość relacji z klientem. Ważne jest dla mnie, aby osoby korzystające z mojego wsparcia czuły się bezpiecznie i komfortowo, doświadczały zrozumienia, otwartości i zaangażowania. Cenię sobie uważność na potrzeby drugiego człowieka oraz szacunek.

Agnieszka
Woźniak - Rusek

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj!”- Mark Twain

Coach, trener kompetencji miękkich
Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunkach „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi„ na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz „Akademia Profesjonalnego Coachingu” na WSB w Dąbrowie Górniczej.
Wiedzę z zakresu prowadzenia szkoleń zdobyłam podczas kursu trenerskiego w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Foltys w Krakowie.
Ukończyłam dwa kierunki studiów magisterskich: „Zarządzanie i Marketing” na Uniwersytecie Śląskim oraz „Wychowanie Fizyczne” na AWF Katowice.
Stale podnoszę swoje kompetencje. Uczestniczę w wielu wykładach oraz szkoleniach z zakresu coachingu, psychologii, umiejętności menedżerskich, sztuki komunikacji.
Od ponad 12 lat związana jestem ze sprzedażą i marketingiem w międzynarodowych firmach z branży medycznej i farmaceutycznej. Dzięki temu posiadam ogromne doświadczenie z zakresu kompetencji miękkich i menedżerskich.
Współpracuję głównie z kobietami, pomagam im odnaleźć siebie, odzyskać utraconą siłę, chęć do życia. Wspieram je w osiąganiu celów, spełnianiu marzenia, stawianiu czoła nowym wyzwaniom. Niezależnie czy to w sferze zawodowej, osobistej czy relacji międzyludzkich.
Każdy z nas ma jedno życie i uważam, że najwspanialszą rzeczą jaką każda z nas może sobie podarować to podniesienie swojej samoświadomości, poznanie swoich wartości, przekonań, przezwyciężanie swoich ograniczeń, spełnianie marzeń.
W trakcie sesji coachingowych klientki wprowadzają zmiany w swoim życiu, dzięki czemu stają się szczęśliwe i spełnione.

Jestem osobą bardzo aktywną, najlepiej czuję się na łonie natury. Uwielbiam taniec, jazdę na nartach, żagle.

Współpracujemy

psychoterapeuta

psychiatra

Trener

mediator

Close Menu