693 914 286 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00

Mapa Marzeń

Mapa Marzeń to przyjemne i bardzo rozwojowe ćwiczenie które pomoże Ci usystematyzować, zapisać i zmaterializować własne marzenia. Przy okazji, zaprosi Cie do grona cudownych, świadomych i głodnych życia kobiet.

Żyjąc w dzisiejszych, szybkich czasach, nie zastanawiamy się, dlaczego pewne wydarzenia, ludzie itp. nam się przytrafiają. Traktujemy to jak los lub przeznaczenie. Żyjemy w kieracie machiny zabezpieczając potrzeby innych. Oddając w dużej mierze nasze życie komuś, z naiwnością myśląc, że ktoś zadba o nie lepiej iż my. Praca, dom, zajęcia dodatkowe dzieci, obiad, pranie, sprzątanie, zadania domowe pociech, kolacja…… Kiedy już wszyscy domownicy zasną, mama na dwa i pół etaty zasiada na kanapie z ukochana książka i czyta zaledwie kilka zdań. Po czym budzi się o północy, z bólem karku i cicho idzie do sypialni. Mało tego ma częste poczucie, że czegoś nie zdążyła, zawaliła i nie dotrzymała słowa. Wbija się w poczucie winy, bo wie, że miała zrobić więcej!

I dlatego zapraszamy Cię właśnie na MAPA MARZEŃ! Żeby się zatrzymać na chwilę, pomyśleć nad sobą. Wrócić do własnych marzeń, fascynacji. Żeby obudzić w sobie wewnętrzne JA. ŻEBY UŻYĆ SKRZYDEŁ KTÓRE OD DAWNA NIE LATAJĄ. W sposób prosty, z dziecięca radością stworzyć własną MAPĘ MARZEŃ. To co nam w duszy gra i o czym tak naprawdę wiemy, ale jakoś po ludzku, siedzi upchane i zakurzone w ciemnym zakątku naszej duszy. Czeka na odpowiedni czas, który od lat nie nadchodzi.

Pozwól aby czas na SIEBIE się znalazł! Zaplanuj własną przyszłość 😉

H&M

Dodaj komentarz

Close Menu