693 914 286 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00

Co mówią nasi Klienci Indywidualni?

"Uczestnictwo w procesie coachingowym pozwoliło mi odnaleźć moje wewnętrzne zasoby .Karolina jest profesjonalistą, który pozostaje jednocześnie uważnym i serdecznym człowiekiem."
Ewelina
Nauczyciel
"...."
""
"Karolina to bardzo dobry coach, szybko nawiązuje relacje i pomaga poszukać własnego rozwiązania, pomogła mi zbliżyć się do córki. Zrozumiałam ile błędów sama popełniłam. Można jej zaufać w 100%. Bardzo gorąco polecam. "
Katarzyna
Rodzic, Pracownik biurowy
"Mimo naszych szczerych chęci i pragnień do zmian, olbrzymiej pracy włożonej w rozwój, potrzebujemy kogoś, kto spojrzy na to z innej perspektywy i zada pytanie: jakie jest Twoje przekonanie? Jak to widzisz i co o tym sądzisz? To właśnie otrzymałam na spotkaniach z coachingu kompetencji. Karolina, dziękuję, że pojawiłaś się na mojej drodze właśnie w tym momencie mojego życia. "
Monika
Nauczyciel
"...."
"...."
.."
"Pani Honorata miała bardzo dobry kontakt z uczestnikami szkoleń i warsztatów. Wiedzę podawała w sposób merytoryczny i zrozumiały dla odbiorcy. Gorąco polecam."
Krystyna
Prezes firmy
"Pani Karolina współpracowała z nami jako trener, psycholog i coach.Jest osobą zaangażowaną i ambitną. Ma wysokie umiejętności interpersonalne i bogatą wiedzę psychologiczną – łatwo nawiązuje kontakty, a w zespole wytworzyła atmosferę wzajemnej pomocy i zrozumienia. Zachęcała pracowników do dzielenia się wiedzą i wprowadziła procedury, które ten proces znacznie ułatwiły."
Dawid
Właściciel firmy
"Oceniamy szkolenia prowadzone przez Panią Agnieszkę na wysokim poziomie. Prowadząca wykazała się bardzo dobrą znajomością przedstawianej tematyki. Szkolenia opierały się na licznych przykładach. Bardzo dobre szkolenia"
Barbara
Dyrektor HR
"Warsztaty i szkolenia były prowadzone przez p. Umińską w sposób profesjonalny i ze szczególnym zaangażowaniem. Wykazała się bogatą wiedzą merytoryczną i umiejętnościami organizacyjnymi, ciesząc się dużą sympatią i autorytetem wśród uczestników"
Marcin
Dyrektor

Nasi klienci

Z tymi firmami i organizacjami współpracujemy
Close Menu