693 914 286 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00

Nasza galeria

FESTIWAL SZKOLEŃ w Czerwionce- Leszczynach już za nami…

Trzy dni, trzy tematy i trzy energetyczne prowadzące.

Nawet najlepsze zdjęcie nie odda pozytywnej atmosfery w czasie szkoleń…

Uczestnicy doświadczali miłej i komfortowej atmosfery oraz duuużej dawki wiedzy praktycznej. Mogli skorzystać z ciekawych i profesjonalnych materiałów szkoleniowych, które mogą nadal być wsparciem w samorozwoju prywatnym i zawodowym. Otrzymywali certyfikaty potwierdzające nabyte kompetencje.

Jak wyróżniać się na rynku pracy, czyli kogo poszukują pracodawcy?”

 

Pierwszego dnia w szkoleniu, pt. „Jak wyróżniać się na rynku pracy, czyli kogo poszukują pracodawcy?” Agnieszka Woźniak-Rusek przybliżała uczestnikom temat rozmowy rekrutacyjnej i podpowiadała, jak się do niej dobrze przygotować. 

Agnieszka proponowała rozwiązania dotyczące skutecznej autoprezentacji, dress- codu, pisania CV.

Komunikacja interpersonalna i  efektywność osobista w pracy zawodowej”

 

Drugiego dnia Karolina Umińska w szkoleniu pt. „Komunikacja interpersonalna i  efektywność osobista w pracy zawodowej” uświadamiała, jaki wpływ na nasze funkcjonowanie prywatne i zawodowe ma nieskuteczna komunikacja werbalna i niewerbalna.

Uczestnicy zdobywali wiedzę dotyczącą barier komunikacyjnych oraz narzędzi i technik wspomagających proces komunikacji. W drugiej części poznawali zasady optymalizacji zadań oraz metody skutecznego planowania i ustalania priorytetów. Badali swoje mity oraz przekonania związane z czasem oraz ich wpływ na działania, swoją krzywą wydajności i koncentracji oraz „oswajali” sposoby optymalnego wykorzystania czasu przeznaczonego na pracę i regenerację sił.

Kompetencje menedżera w pigułce”

 

W trzecim dniu Honorata Matyaszek podczas szkolenia pt. „Kompetencje menedżera w pigułce” pracowała na rozwojem świadomości przyszłej i obecnej kadry zarządzającej. 

Honorata opowiadała o kompetencjach miękkich i twardych, komunikacji, idei przywództwa i marki osobistej. Dzieliła się swoimi doświadczeniami w roli szefa skutecznego zespołu.

dziekujemy

Jako prowadzące, dziękujemy wam za waszą uważność, otwartość, chęć działania i wytrwałość.
Byliście wdzięczną i zaangażowaną grupą, a praca z wami to była sama przyjemność!

Życzymy wam wszystkiego dobrego – na drodze poszukiwania siebie i ofiarowania innym, podczas sytuacji komunikowania swoich pragnień i potrzeb bliskim i współpracownikom, aby pozostawali otwarci na was, w systematycznym realizowaniu celów zawodowych i prywatnych oraz w twórczym procesie kreowania zespołów waszych marzeń i zarządzania nimi!

Mamy nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce!

Dodaj komentarz

Close Menu